ADVOKATFIRMA I BERGEN

MEDARBEIDERE I GUIDE ADVOKAT

Advokatfirma i Bergen som ble etablert i 1999. Vi holder til i hyggelige lokaler sentralt i Bergen, med kort vei til Bergen Tinghus, Forliksrådet og Fylkesnemnda i Hordaland/Sogn og Fjordane. Kontorets advokater har betydelig prosedyreerfaring fra mange ulike rettsområder. Vår bistand omfatter både private, offentlige og næringslivskunder.

Advokatfirma i Bergen består av 9 advokater og 2 sekretærer.

MENNESKER

ADVOKAT

Nina Monssen

55 23 98 80
930 61433
monssen@guideadvokat.no

ADVOKAT

May Karin Gytre

55 23 98 80
992 16 787
gytre@guideadvokat.no

ADVOKAT

Rolf Knudsen

55 23 98 80
918 89 400
knudsen@guideadvokat.no

ADVOKAT

Erlend Øen

55 23 98 80
+47 971 80 599
oen@guideadvokat.no

Bilde av Advokat Clas Olsen

ADVOKAT

Clas Olsen

55 23 98 86
928 95 764
olsen@guideadvokat.no

ADVOKAT

Gunnar Angaard

55 23 98 80
951 28 547
angaard@guideadvokat.no

ADVOKAT

Kristian O. Fagertun

55 23 98 80
922 86 931
fagertun@guideadvokat.no

ADVOKAT

Eirik Bjørhusdal

55 23 98 80
480 42 528
bjorhusdal@guideadvokat.no

Bilde av Advokat Irmelin Skjold Lundøy

ADVOKAT

Irmelin Skjold Lundøy

55 23 98 80
412 03 600
lundoy@guideadvokat.no

SEKRETÆR

Elin Helle

55 23 98 80

SEKRETÆR

Maj Håkonsen

55 23 98 80